איפה ואיך להשקיע סכומי כסף קטנים?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על איפה ואיך להשקיע סכומי כסף קטנים?

למד למנף השקעות כאשר יש לנו dienro קטן להשקיע. . אתה חייב להיות מדמיין אם יש להם 20 או 100 דולר לא יכול להשקיע בשום דבר, זה יותר הם לא אפילו בספק כי מתווך רשאי לקבל סכומי כסף קטנים כאלה. ציין גם כי יכולה להיות השקעות טובות מאוד, יתר על כן לא היינו צריכים בעיות אם ברצוננו לפתוח חשבון עם מעט כסף.אני לא הולך לומר בכוח הם משקיעים בחברה מסוימת, אבל מה אם אני יכול לומר לך. זה כמו להשקיע סכומי כסף קטנים, בינוניים וגדולים. הדבר הראשון שאני רוצה להסביר הוא זה רק יכול להשקיע 20 דולר. אנחנו נתחיל בהנחה כי אין להם לשלם כל עניין על כל חוב, יש לי קצת. כסף בחשבון.

יש להם הרבה רוצה להתחיל להשקיע על מנת להבטיח את העתיד, אבל הם לא יודעים איך להתמודד עם כמויות קטנות כאלה. עכשיו אני הולך להסביר איך שאתם יכולים הופכים להיות החזרה גדולה על ידי משקיעים סכומי כסף קטנים. אחת הדרכים הטובות ביותר להשקיע סכומי כסף קטנים דרך מה שנקרא דיבידנד Reinvestments תוכניות (פרס). זה סוג של השקעה יחד עם השיחות ישירה מניות רכישה תוכניות (Dsp) מאפשרים לעקוף תיווך ועמלות השנוא כל כך שלה מאז אתה יכול לקנות ישירות בחברה, כמו גם באמצעות סוכניה. יותר מ אלפי חברות שכבר יש סיכמו מערכת זו. חברות מסוימות מציעות את האפשרות הזו של השקעה בחינם, בעוד שאחרים גובים ממך practimanete זניח של כמות. טיפות הם הסוג של השקעה שהם צריכים לעשות את אלה שיש להם סכומי כסף קטנים, כי הם רוצים לבצע רכישות רבות (הידועה באנגלית כמו דולר עלות averaging). ברגע התגייסת באחת התוכניות האלה יוכלו להקים תוכנית תשלום אוטומטית, מבלי לקנות מניות בכל פעם שהם לתרום תרומה.

בתור משקיע חלק החסכונות שלנו לחשוב שחט כי כל יש חיסכון שאנו לא רוצים לגעת כי אנחנו לא יודעים איך לשחק בהם, כאן יש לי פתרון בשבילך. ראש המנזר לפתות. אותנו, להעביר את החיסכון על כל דבר, לקחת בחשבון את הכספים אינדקס כביכול כמו האפשרות הטובה ביותר במסגרת קרנות הנאמנות להשקיע מספיק בטוח. אחד הכספים המוכר יותר הוא זה עוקב אחר כל תנועה של S & P 500, שבו באופן מסורתי סיפקה תשואה של 10% לשנה. כמה כספים דורשים מינימום של 250 דולר לבעלי autoconsiderarnos. רבים מן הדרישות המינימליות הללו הם החליטו על ידי IRAs (חשבונות פרישה נפרדים). אחרי זה הם גרמו הראשון שלהם הפיקדון לא מחויב ללא עמלות או עלות נוספת על מרבצים נוספים של כסף שרוצים לעשות. מדד קרנות לקנות ישירות מן החברות בקרן, מה שאומר כי זה לא חייב לשלם עמלות על כל מתווך. אם יש לך כמה אלפי דולרים כדי להתחיל זה הוא נגיש, בעלות נמוכה הזדמנות להיות בקרן המגוונת של 500 חברות. כיצד והיכן להשקיע 500 500 דולר תהיה אפשרות להמשיך לקנות בקרנות אינדקס, וכמו כן גם עצמאות בחרתם באחת החברות מהווים המדד, להשקיע בנפרד עם כמויות יותר מאשר את הכספים הם לו שם בפיסקה הקודמת. יש להם גם לשקול ברצינות את הרעיון של פתיחת הנחה על חשבון ברוקר (בחשבון הברוקרים הנחה). תמיד צריך לפתוח חשבונות מתאימים לצרכים שלנו ואת האפשרויות שיש לנו באותו הרגע. כפי שאתה ודאי יודע, תיווך מסוימים דורשים את הפקדות בסכום מינימלי אחד, בעוד שלאחרות אין. למה אני מתכוון זה היא כי הם לא נשארו להן להיות על ידי העובדה כי אין להם הרבה כסף, שכן ישנם סוגים אלה של תיווך אינם דורשים מינימום כל ומציע להם את ההזדמנות לקנות חברות בנפרד. אבל אם הם אוהדים של האינדקסים יכולים להשקיע עכבישים כביכול, פעולות בצע צעד אחר צעד ההתנהגות זהה בעל מדד S & P 500. הבעיה היא לשמור על עלויות ההשקעה, כולל עמלות עבור המתווך פחות מ 2% של הערך הכולל של העסקה. אז אם אתם מתכננים לקנות מניות כל כך באפשרותך לבחור שתי טיפות דרך הכספים המייצגים מדדים. כיצד, היכן להשקיע אלף דולר ללא ספק עם הסכום כזה תהיה אפשרות לפתוח הנחה בחשבון ברוקר. אז אם אנחנו התחיל להשקיע סכום של 1000 דולר לשנה היה 10% לשנה, בטח בגיל 65 היה 500,000 דולר. הרעיון הוא לא זה, אך אם נחבר שאותו חוזר על כמות ההשקעות שלנו יהיה אפילו גדול יותר. ואם את עדיין מרגישה הישגיכם חשבון בודדים רוט, ואז הם לא ישלמו מיסים כאשר הם רוצים לקבל חלק החסכונות שלהם. כאשר זה בכמויות קטנות אז המפתח הוא כי עמלות תיווך, לממן את עלויות ההשקעה וספרים, ניכויים של בדיקות אינו עולה על 2% סכום החשבון שלנו.

Comments are closed.