אימון צוות: לאמן את המוח

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על אימון צוות: לאמן את המוח

בוודאי, יותר פעם שמעת מונח זה יש שיפנה אותך בדרך כך שהחלטת לא מקשיב או לקרוא מה שאמרת בהקשר זה. זה עשוי להיות אפשרי; יש שם טכני למדי, והוא, מסיבה כלשהי, גורם לנו לחשוב על המשתתפים, הדרכות והרצאות של נגמר. אני חייב להודות כי בהתחלה הייתי טרף אלה תחושות לא נעימות, אבל כפי ניתן היה לגלות מה היה באמת, יותר ויותר התעניין שבי, ואני גילה התרגול שלהם יכולים לשנות באופן מהותי בחיינו. מסיבה זו, אני רוצה לשתף אתכם חלק מה שגיליתי על אימון אישי, או האמנות לאמן את המוח. אימון אישי כדי מונח נטבע בארצות הברית. UU, ספורט, ותרגום לחלוטין, פירושו אימון אישי. זהו מפתח, שכן הוא בדיוק מה עלינו לעשות אם אנחנו רוצים להשיג שלוות חיינו: הרכבת. זה לא אומר שיש לנו כי לג'וגינג מדי בוקר, לבצע מספר תרגילים עם משקולות או לתת לו ארבעה סיבובים אל הבריכה האולימפית מדי יום; הדבר שיש לנו כדי לאמן את המוח הוא.

זכור כי לא טפול, או לא מנסים לעשות זאת מעולם לא עשוי להשאיר את הפרמטרים שלה, לכן לעולם לא יוביל אותנו לקראת אושר ורווחה. האם אתה מרגיש במידה מועטה או לא מסופקת עם החיים לוקחים? האם אתה מרגיש כי הוא גורם לך בלתי אפשרי להגשים את מטרותיך או פשוט חוסר אותם? האם ברצונך להפעיל מחדש את החיים שלך, אך אינך יודע למה להתחיל Da Ndea? אם שאלות אלה, או דומה, לך יש כבר ריחוף מעל הראש, ואז ייתכן רעיון טוב להשתמש אימון אישי, כאשר אתה מתחיל לאמן את המוח שלך כדי שתוכל לבצע שינויים שאתה דורש. קורס אימון אישי כרוך הרבה יותר מזה, אבל כדי להאיר לך אודות פעולות מפתח המלווים את תהליך זה, אנו יראה לכם את שלושת הצעדים הבסיסיים אנחנו שעליך לבצע כדי לאמן את המוח: â ¢ מתוודעים את המגבלות, צרכים ורצונות. שאלות, שכנגד, התגובה תרגילים פשוטים בשלב זה. כדי לעבור אל להוות את השאלות אשר יותר ויותר להיות להיות מדויקת יותר, עולות תשובות מדויקות יותר ויותר גם יתחיל להמחיש בצורה ברורה יותר מה שאתה באמת צריך, מה מניע אותך. â ¢ מתחיל תרשים הדרך להשיג מה שאתה רוצה. אתה כבר עברו אל השלב הבא של אימון.

חשוב מאוד להיות ברור מה שאתה צריך לעשות כדי לקבל רווחת החיים שלך, אבל זה שדבר מגישה אם הוא נשאר ברמה של רעיונות. שלב זה חשוב מאוד: עכשיו עם דברים ברורים, צפייה עם הגדול לכפות על כל מה שאתה רוצה להשיג, עליך לתכנן תוכנית להשגת מטרה זו. זכרו בלתי צפויות תמיד קורה, כך זה יהיה נהדר גם לשקול אותם בתוכנית שלך, כך שאתה לא מפסיקים בעת התרחשותן. â ¢ פונטה בפעולה. איה היא! לקבוע מה היו שלך סדרי העדיפויות, יש את התוכנית שלך מתוכנן היטב כדי להשיג אותם. מה יש בו שאין לך? Aponerte בפעולה! אז, השלבים הקודמים לא שמשו כל דבר אם הוא כי אתה לא בפרקטיקה כל אימון קודם. השאלה היא מאוד sencillaa ¦ אחת הרכבות להיות בתנאים אופטימליים בזמן מסוים, האם תחרות, בדיקה מיוחדת, ¦ ועוד כמו כן, עכשיו זה הזמן אשר היו אימון המוח שלך. יש פחד, מאחר שאתה מוכן או מוכן לעשות זאת לחלוטין. שיש מאמן אישי עד מאי להועיל, אבל אם אין לך את המשאבים הנדרשים כדי לעשות זאת, אין בעיה, זכות חזרה החוכמה של אחרים יכירו אותך גם היטב משלך. מה ניקו צריכים להתחיל את השינוי הוא החלטה ש אליענה EL המייסד עורך של משלוח עם ההרשמה לידיעון חינם הספר הדיגיטלי כדי התנהגויות שמונה שיביאו להצלחה ו בנוסף prosperidada בשבוע כל המידע הטוב ביותר על חוק המשיכה, חשיבה חיובית, הצלחה, צמיחה אישית, המקרים, טיפים, תרגילים, גליונות עבודה, ועוד הרבה יותר. כדי לקבל את הספר הדיגיטלי: אליענה, מייסד ועורך של צמיחה אישית באינטרנט.

Comments are closed.