איך ניתן לשפר את הגוף שלי?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על איך ניתן לשפר את הגוף שלי?

צורת הגוף הוא אחד הנושאים המקיף יותר ליבנו לאחרונה, זה צריך להיראות כמו מיס היקום, למעשה אנו נאלצים מופיעים כל כך בזכות החברה כי חומרני ושטחי, הייתם מאמינים? כפי שאתה אומר מה עכשיו תחשוב על זה, הוא בטוח רוצים גוף יפה מלא של עקומות וללא צלוליטיס, אבל יכול להיות כי הסיבה העיקרית של חיי? כמובן NOOOOOOO!, לחינם! ראשית, הגוף שלך צריך להיות בריא וחזק, כדי להתמודד עם האתגרים אשר עולות לך מיום ליום; שנית, החלק הרוחני בהחלט הוא יותר חשוב, אז הם הולכים לשיפור הגוף שלנו הן פיזית כמו רוחנית, אבל אתן לך את הטעם. לאף אחד, אבל לנו אותו. טא שאת אישה מאוד יפה, כי אף אחד לא שאומר את זה, להפך, את אישה מלאה של נקודות החוזק, אז קודם אתה חייב להתמקד לך אותם. עכשיו, אם אתה לא מרוצה עם הגוף שלך פיזית או רוחנית הנה אני אתן לך כמה עצות. שמתי לתוך התרגול והולכים של פלאים. כדי מבחינה רוחנית * בבקשה תמיד להציג את אלוהים, כל יום להתעורר ולהרגיש. תודה לאל על כל הברכות, זכור לא רק בזמן משבר, לעומת זאת, קרבתו-בכל עת, למלא את רוח האהבה שלו ופרש את האור שלך כדי כל האנשים הסובבים אותך. * כי אף אחד לא אתה robe בשקט, תפילה זו יש לו משמעות בחיי על ידי שנים רבות, שרוצה לומר כי לא נתת שום דבר או אף שתבצע מכעיס או לאכזב אותך או אתה לייצר כמה רגש שלילי, שלך אתה בלבד באפשרותך לאפשר לאחרים כניסה ללב שלך, אז מאפשר כניסת דברים טובים ונעימים זה את זה.

רק שלך לזרוח היום הרבה יותר הינם הבעלים של הרגשות שלך. * חי ההווה, תודה חבר יקר, אני קורא ספר שאומר דברים לחלוטין מסוימים, אשר אני מסכים לחלוטין, אנחנו בני אדם שאכפת לנו יותר בבוקר ממאת העכשיו, בלי שהוא קולט את כל הרגעים היקרים נפסיד, לפיכך שנה!, לחיות כל רגע, להרגיש את האני שלך עכשיו. תן מבט כל אותם הדברים היפים שקיימים כדי שלך סביב, הוא את מסוים וזה יהיה לתכנן לך להשיג את היעדים שלך ולבנות מחר טוב יותר, אבל לא גרים משפיל לגמרי על ידי מחר זה דמיוני, כי המציאות היחידה שלך היא עכשיו. פיזית * לוקח על הדיאטה שלך, זה צריך להיות מאוזנת על ידי אכילת מזונות מקבוצות שונות, מדי יום יש צורך לצרוך פחמימות (דגנים, לחם, תפוחי אדמה, קמח, וכו '), חלבון (בשר, עוף, בשר חזיר, ביצים, טורקיה, וכו '), שומנים, ויטמינים ומינרלים (פירות וירקות) כמו גם מים לפחות 8 כוסות ביום, בדרך זו תקבל כל החומרים המזינים הדרושים. לא למנוע כל מזון, כולם חשובים במיוחד ארוחת הבוקר, מונע מזון מהיר בכל מחיר, שכן אלה אינם דבר מזין, אם אתה עובד לנסות להכין את הארוחה שלכם, לילה לפני, כך שעליך לוודא את אוכלת כראוי ועליך רק את כמות הקלוריות היומי תלוי במשקל שלך, עצה לתת הוא לא מקבל מאניק עם ספירת קלוריות עובדה יחידה זו היא תשתמש בה כנקודת התייחסות, לאישה מבוגר ממוצע הוא קאל 2000 מדי יום. * לקבל העברה, מתחיל להתאמן, לקום מוקדם וללכת, מלח יכול להתחיל חצי שעה, ואז יהיה להגדיל את המהירות והן את הזמן, עד באפשרותך לרענן או לרוץ במשך שעה. אם יש לך את האפשרות לצאת כדי afabuloso כושר! אל תהססו לעשות זאת, לשאול המדריך רוטינה נכונה ולציין כי חלקים מהגוף שלך אתה רוצה הטון, למרות שאני אישית מעדיף תרגילים שעובדים כל השרירים, לקחת שיעורים של מחול, אירובי, יוגה, פילאטיס, בלט, וכו '.; מה ההעדפה שלך, הרעיון הוא אתה להפוך להשאיר בצד את אורח חיים בלתי פעיל.

לסדר את השיער והציפורניים שלך, אם אין לך זמן או כסף ללכת כל שבוע הספר, משקיעה ערכת מניקור קטנה לעצמך זמן 1 בשבוע ניקוי, אכן לא יהיה מקצועי יהיה נקי. וכבוד מטופח לעזור התמונה שלך, הרבה שלך לשמור אותו נקי שיער תסרוקת יכול להשתמש בו שנאספו או רופף מחזיק את זה עם כל אביזר. שמח בשביל עצמך, רואה את האושר הזה זה בקלות contagiaran כל יקיריכם. דליה פיניירו, אני אמא לתאומים יפה ויש לי בעל למופת. מהנדס נפט, כיום מושלם AMA דה קאזה, לי wm

Comments are closed.