איך לעשות כסף ב בחווה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על איך לעשות כסף ב בחווה

mville הוא מקום grFaran לברוח הקשיים של חיי היומיום. תוכלו לחזור אל הטבע וליהנות שקט ושלווה שנובע העובדים עם האדמה. אולם, לא כל דבר ב- Farmville היא בריחה מן הרגיל. אתה עדיין צריך כסף עבור כמעט כל מה שאתה רוצה לעשות. יש לך לקנות זרעים לשתול, אפילו לא צריך לשלם סכום קטן על כל חלקת אדמה שאתה רוצה לחרוש. לא תמיד גדי איזנקוט. עלויות אלה נשלטים בקלות, כמובן, כי אתה יהיו מוכרים את יבוליהם במחיר אחד גדול מכמה עלה לו לשתול אותו, קציר. ישנם הרבה פריטים אחרים כי אתה יכול לקנות בשוק בחווה לקישוט ולעיצוב לבנות את החווה שלו, לא יוכלו להשיג מוצרים אלה ללא וסכומים ניכרים כמה כסף במזומן. הרכישה של פריטים אלה גם ייתן לך כמה נקודות ניסיון נחוצים כדי להתקדם לשלב הבא, אז תצטרך למצוא דרך כדי לוודא שיש לך מספיק כסף עבור כל הפריטים לפי שיקול דעת אתה רוצה לקנות.

הרווחים לשעה מאז תצטרך מטבעות ב- Farmville, יהיה עליך למקסם את הפוטנציאל של ההכנסה החווה שלהם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת הוא לגלות כי היבול משלמים את רוב המטבעות לשעה. לדוגמה, תותים מוכרים עבור 35 מטבעות לכל חלקת אדמה שנקטפו ולוקח 4 שעות לגדול. דלעות, מצד שני, לוקח 8 שעות להיות גדל, נמכר ב- 68 מטבעות לכל חלקת אדמה שנקטפו. זה אומר, באותו אזור נזרע, יזכה מטבעות של 8.75 לשעה על-ידי שתילת תות שדה, ואילו הדלעות לתת לך רק מטבעות 8.5 לשעה. זה אולי נראה כמו הבדל קטן, אך בכמויות קטנות אלה יכולים לעשות הבדל במהירות.

כמובן, לא תקבל שווה את הכסף אם לא תבצע האיסוף היבולים מהר ככל שהם מוכנים ולשתול מייד את כדור הארץ שוב. אם לא תוכל לחזור לחווה שלו במשך 8 שעות, זה הרבה יותר טוב לבחור המטע של דלעות. ככל להשאיר יבול ברגע זה והתבגרה, פחות הרווחים שאתם מקבלים. רק יכול להרוויח כסף מהר על יבולים כי בוגר במהירות אם אתה הולך להיות מסוגל הקציר, לנטיעת ברגע מוכן למכירה. הקפד לקחת פרטים אלה בחשבון בעת בחירת זרעים בשוק, ולראות איך מגדיל את חשבון הבנק שלך מרגע אחד למשנהו. לביקור מידע נוסף.

Comments are closed.