איך להתגבר על מחסור בכסף למשך 30 יום

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על איך להתגבר על מחסור בכסף למשך 30 יום

כל אחד מאיתנו נתקל בבעיה זו כמו חוסר כסף. כדי לפתור אותה, עלינו להתעמק בשורש הבעיה. בסוף החודש הגיעו חשבונות לשלם רחוק. מה לעשות במצב הזה, האיש שחי על המשכורת על המשכורת, או סגנון החיים הצרכני מוביל, חלק מאיתנו מרגישים את המחסור בכסף לפני לשלם. כדי לפתור בעיה זו היה צריך לקחת חלק מהשיטות.

שליטה עצמית ואמונה ביכולותיהם לעזור לו להתגבר על כל הפחדים. סך של 30 ימים באמצעות עצות אלה, תוכל לשפר את המצב הכספי שלהם. הלוח הראשון נכתב: בקרת ההוצאות שלך. אולי שמעת על זה או ידע זמן רב. לאחרונה מצאתי אצל שופרסל אוזן קשבת . אבל לא nonstrange רבים האזינו ייעוץ זה. שמתם לב בו, כי יצא מהחנות, פתאום מגלים את התיק שלו, יחד עם מוצרים קנה דברים מיותרים וגאדג'טים. למעשה, הם לא צריכים אותך, אבל מסיבה כלשהי הם עדיין נרכשו.

ולפני שאתה הולך לחנות, להחליט בדיוק מה שאתה צריך לקנות. רק לכתוב רשימה של רכישות הצורך, לעולם לא ללכת לחנות בלי זה. ארנק הוא הכי מקום פופולרי לאחסון כסף. אם כן, אז הכסף הולך לצאת מזה מהר יותר מאשר לבוא אליו או לשים קצת. לכן, העצה השנייה היא: בגין למלא את הארנק שלך. לעניות דעתי משה קניג יכול לקבוע . לאחר עיכוב משכורת כל חלק מהכסף, למשל 10%, זה לא הרבה. לאור עמדות הצרכן דברים, הם לחסוך כסף, בהיקף של 10%, או אינו משפיע על המצב הכספי שלכם. אבל אם אתה לא יודע איך לצמצם עלויות חזרה ללוח ראשון. החלק השלישי של עצות: שמור על כספים שנצברו שלך מפני הפסדים. אל תתנו את מגוון המצבים והמשברים קריטי לחיסכון שוד תוך חודש את הכסף שלך. אל תאמינו הפירמידות פיננסיים לא לשים אותם בארגון מוצל. כסף אוהב לארח רזה. כספים שנצברו להשקיע כל דבר טוב, או פשוט לשים אותם בבנק בריבית. אז זה יהיה יותר בטוח. עכשיו אתה יודע איך להשתמש אלו טיפים פשוטים אתה יכול לפתור את בעיית המחסור בכסף במשך 30 ימים, כי הם חוזרים במרווחים של חודש אחד. ואם כל יום להשתמש עצות אלו, החשבון ישולם בזמן, המשפחה נמאס. ובנוסף, בכל חודש הארנק שלך יתווסף סכום מסוים מתוך המשכורת שלך. אבל התשובה הנכונה לשאלה "כיצד לפתור את בעיית המחסור בכסף" רק יכול לתת לך. זה אתה ולא אף אחד אחר יודע לבעיות שלך שלך כספי בעמדה. תחשוב על איך אתה יכול לפתור את הבעיה הזו מבלי לפגוע בעצמו. זה יכול להיות ביקש להעלות את הבוס, או למצוא מקור חדש של הכנסות אשר היו חושבים הבעיות שלך. ומה ההחלטה לא היית מקובל, היא עוסקת, במישרין או בעקיפין היו החיים שלך.

Comments are closed.