איום בבטן

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על איום בבטן

A€œhelicobacter pyloria€, אשר גורמת ברוב אולקוס, הייתה נוכחות בני האדם מאז לפני יותר מ- 60,000 שנה. הוא אחד המיקרואורגניזמים הנפוצות ביותר: טוענים חוקרים מסוימים, כי רק חריגה אותו מספר חיידקים לגרום ריקבון. כיב הקיבה, התריסריון, היא מחלה זיהומית שאת הגורם העיקרי הוא חיידק הספירלה, a€œhelicobacter ניידים, בשם pyloria€, שהוא רכש בילדותו התגורר שנים רבות הפנימי של חלל הקיבה. א. למרות תמיד יוצרת דלקת קטנה, רוב הזמן אורגניזם זה תייצר סימפטומים, רק גורם בערך אחד כל 10 אנשים אשר מדביק כיב.

במקרה זה שילוב של תרופות אנטיביוטיות מנוהל למטופל כדי למנוע זיהום חיידקי ואיפוס של כיב. עדיין לא סופי המנגנון המדויק שבו פלורי Helicobacter גורמת כיב, אך מחקרים עדכניים יותר להציע כי זו עשויה להיות קשורה נוכחות בתריסריון של זנים של חיידקים בעיקר אגרסיבי, מסוגלים לייצר רעלים יכול לפגוע ישירות את התאים שטחית במערכת העיכול. ידע כעת מוכח הוודאות המדעית, ולכן כבר היו משולבים פרוטוקולים מערכות בריאות, מדריכים לרפואה, לפני שני עשורים היו נחשבים פחות מכופר על ידי מגוון גדול של מומחים ספקן, לא האמין ההשפעות של now בשם ulceraa€ a€œbacteria. א. הנוכחות של הספירלה חיידקים בקיבה האנושי תוארה לראשונה על ידי Kreinitz ב- 1906, בהתאם ספרדית שיוך של גסטרואנטרולוגיה (AEG). אבל זה לא היה עד תחילת שנות השמונים, כאשר רובין וורן מחדש הפורענות והקימו לראשונה ביחסים שלו עם דלקת קיבה, אולקוס. , את ניסיונות חוקר בארי מרשל לבודד ולטפח את החיידקים לא בוצעו עד שעזב שנשכחה במעבדתו כמה בקבוקים של תרבות ביופסיה הפסחא של 1982.

החזרה מן שלהם החגים, שנמדדו לנוכחות חיידקים בתרבות של מינים לא ידוע. הוא בצירוף מקרים מבודדים פלורי Helicobacter, אחד הגילויים החשובים ביותר ברפואה ב- 25 השנים האחרונות. מדענים אוסטרלי, וורן, מרשל קיבל את פרס נובל לרפואה בשנת 2005, עבור הממצאים שלהם. בנוסף, יש הסיקו המדענים כי החיידקים הגורמת אולקוס ביותר מאז במערכת העיכול של אנשים בני-האדם המודרני החל לצאת africa, לפני יותר מ- 60,000 שנה. פלורי Helicobacter a€œla אשר מדביק שורות mucosal של הקיבה, התריסריון, הוא היחיד האורגניזם הידוע הידוע שהות בסביבה חומצי מאוד של estomagoa€, אומר בקטריולוג רפואי חסינטו מדינה. חיפוש, פורסם בכתב העת טבע, ייתן כמה רעיונות הרפואה, מכיוון שהדבר משפר את ההבנה של אולקוס, לפי אחד מחבריו ד ר פרנסואה Balloux, של אוניברסיטת קיימברידג ב ממלכה המאוחדת. Gastroenterologist ג'וזף מריה Pajares, יזם הגדול של מחקר בפלורי Helicobacter באירופה מאז 1984, זוכר הוא בילה שנים רבות מנסה a€œconvencer עמיתיו Helicobacter לא מיתוס אלא של realidada€. סרטן הקיבה, לימפומה של MALT (ההרחה בגוף האדם הקשורים לימפוציט לימפומה), קושרו עם פלורי Helicobacter, על-ידי שבו חיידק זה סווגה לקבץ אני גורם מסרטן על-ידי הסוכנות הבינלאומית לחקר הסרטן. כאשר השיוך של המחלות האלה פלורי Helicobacter נתמך על-ידי חשד סביר, לא ברור כי קיים קשר מקרית מעורב. a€œhasta שנות ה-90, שסברו שיש הכיב מחלה כרונית, היו הלחץ ואת אוכל מתובל מאוד גורם כיב פפטי, gastritisa€, אומר מדינה. תנאים אלה מטופלים כעת עם שילובים שונים של אנטיביוטיקה שבו לפעול נגד חיידקים. תואר שני בעיתונאות. בוגר אוניברסיטת Zulia. בעל טור של מגזין Encartas. פעיל זכויות האדם. מאהב של ספורט אתגרי. ראש הקהילה שמבקש לפתרון כל הבעיות הדורשות ההשתתפות של הקהילה. מצייר את התחביב שלי, לשקף על הבד, naturalezaa עזרו לי complenderla הרבה יותר.

Comments are closed.