אחותי לואיזה העלייה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על אחותי לואיזה העלייה

לואיז אחותו של התעלות (1565-1636) "אחד את השני ב- e s בדידות תן חיבוקים צמודים;" ", יש קשרים חזקים החופש הזה-דן קשירת." אחותי לואיזה העלייה. קולו של LA MONJA DE CARRIÓN שירה של נזירה שנוי במחלוקת, מעובד על-ידי האינקוויזיציה, כתוצאה מכך, תהליך פתוח של מבורך, יש כבר מוסמך על ידי כמה, של השראה מיסטית מאוד ויופי רב רשמי בפסוקים שלו, ועל -ידי אחרים, טעם רע ופסוקים וולגרי. פלאיו Menéndez מחשיב כי פגר של נון "היה מעדיף שולל ורימה את ההונאה"; מבקרים ספרותיים אחרים, מצד שני, מתייחסים אליו, המדגיש את חייו המלא של קדושה, כדמות מיסטית שירה ספרדית, עד לנקודה של השוואת השירה שלה עם סנטה תרזה דה מתחיל להרגיש שאנו מבינים כי זה היא מוגזמת, למרות שהיא המחבר של מזמורי חג המולד מוצלח מאוד, כמו זה מיוחד במינו: "כבש מגדולה כזה זה לא צמר ב yelo." אני חושב קטיפה / לעטוף כל כך הרבה "עוני…" אחותי לואיזה העלייה, בעולם מריה לואיזה רואיז של Colmenares של סוליס, הידוע גם בשם נון של קריון, נולד במדריד ה-16 של מאיו של 1565, הוטבל בקהילה של סן אנדרס. הם היו הוריה חואן רואיז דה Colmenares, Jeronima דה סוליס, carrioneses באופן זמני ופנו לבתי המשפט, עקב המחלה של בן משפחה. בגיל שבע עשרה, היא נלקחה Carrión דה לוס קונדס ונכנס ב 18 הוא מנזר סנטה קלרה. טירון הוא מכובד על ידי דפוס גדול שלה, כאשר בשנת 1609 נקרא הנזירה, בשלב ראשון, נאספו לקהילה בסיגוף ובהקרבה הלכתי קבוע, mortifications, של שמירה נוקשה על המשמעת נזירי. אחותי לואיזה העלייה ייסד את דמותם של מגיני והעיבור שעליו היו רשומים לא פחות מ שמונים אלף אנשים, ראשי הכנסייה, נובל ו כפר רגיל. בעיתון כתוב ש הרמטכ"ל הוא זה שבקיא בנושא. הם אתה מיוחס נפלאות רבות ועשה מופלא.

האב Aspe כתב בשני כרכים חייו של האב לואיזה, והיה הביוגרפיה הזאת זה עורר הלשכה הקדושה לעבד אותו ב- 1634, אבל לספר זאת המלך עצמו בין המאמין האדוק. ביותר של נאמן שלהם, מן הקהילה שלהם, עוצרים זה למנזר של Agustinas Recoletas של ויאדוליד, שם מת באוקטובר 28, 1636. התהליך של סחר הקדושה סיכם יותר אחר הצהריים עם מנשיאו השיפוט. אחותי לואיזה העלייה היה יועץ של פליפה השלישי, משחקת תפקיד דומה ישו מריה סור של תקיפה הבא פליפה הרביעי, גם מאוד דומה המייצג סור חסות, זה נון מהם פצעים, ליד איזבל השנייה. כמו זה האחרון מציג מקרים רבים כפול אז יכול לנחם, ביפן, כדי המרטיר הפרנציסקני למערכה חואן דה סנטה מריה; באסיסי (assisi), לבקר את הקבר של סן פרנסיסקו, או להשתתף התאמה בין קתולים לותרנים, בגרמניה באותו הזמן נוכחותה היה גלוי באדמות של קסטיליה. היו מספר התווים האלה אשר ביקשת עצות.

פיליפ השלישי להיוועץ בו בעיות רציניות של המדינה אפילו עבר בשנת 1613 ל נחשב פגר מהם, XV גרגוריו אבא שמר על קשר רציף עם היא מופקדת שלהם תפילות, פליפה הרביעי, הגיע להיוועץ בך לאפשרות הנישואין של אחותו אינפאנטה Doña Maria עם הנסיך מווילס, עד אשר הוא התנגד נון של קריון, אל להיות הנסיך כופר. האב מנואל Fraile Miguélez לאור בשנת 1890 העבודה תהליך מההאשמות של מנורות ויאדוליד או שהמבט או דיוקן של הנזירה של קריון, אשר מגן על אותו אדם וכן מיסטיקן. להיות בטוח כי זה נון של פגרים מוגזמות שלהם הפרעות מיסטי כאשר לנו היה את זה במהלך ההכשרה שלה "ספג עלבונות רבים של השטן, מי אתה מכר עם ווים מברזל, דוחפים כאשר במורד המדרגות של ה הרמיטז '", או כאשר אמר כי הוא היה. הופעת המשיח "כאשר היה בבטן של האמא", עבור מבטיח לך זה בתוליות, להסביר את המסתורין של זה טרינידד, להכריז עליך זה יהיה נון clarisa זה לא האמת פחות, יצירותיו פיוטי מקור השראה במיוחד המפורסם, הרומנטיקה של הבדידות של הנשמה, ראוי להופיע לכל אנתולוגיה של השירה ספרדית מיסטי: "שם האהבה Unitive / לוח זה החלק שלך, כל זאת / ועל הגוף אכן מצב / אנדה בלא הנשמה לחיות". פרנסיסקו אריאס דמוקרטים סוליס עם השופט בלטסאר GARZON האגודה על ידי שופט הדמוקרטית והמשפטיות ראוי.

Comments are closed.