אופנה, קוד הלבוש במרקש

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על אופנה, קוד הלבוש במרקש

כמו בכל מדינה מוסלמית, ישנם מספר כללים ספציפיים אודות איך אישה צריכה שמלה במרוקו. מוסלמי לעיתים קרובות מודרך על-ידי הקוראן לבין הרצון של בעליהן כדי לקבוע את מידת הצניעות עם איזו חובה דון לצאת. אבל, כמו כל ספר דתיים כי מתגאה, שהקוראן כפוף פירושים רבים כמספר הקוראים יש לכן גם בלבוש, מוצגים ההבדלים גדולים, סתירות. בכל מקרה התיירים אינם כפופים לכללים אלה. / תושבי מרקש יהיו מאוד מכבדת עם המנהגים של זרים כך הם בקושי ירגישו נעלבת כי אישה לראות עם חולצה tirantas או קצר חצאית. יתר על כן, מבחינה מסוימים יכולים אפילו עליז היום.

באופן כללי הרוב של נשים לאחר הנישואין להתחיל להשתמש חיג'אב (רעלה כיסוי שיער, אוזניים וצוואר) למרות בורקה מסוימים גם לראות. הצעיר לעתים קרובות לשלב את חיג'אב עם ג'ינס, חולצות לחיתוך המערבי, אבל זה היא גם נפוצה מאוד למצוא נשים עם בגדי ברדס (קפוצ'ון נשים) או (דומה את djellaba אבל בלי כיפה) קפטנים. בחנויות של המדינה יש מגוון של הבגדים האלה כי ניתן לרכוש במחירים מאוד שונה בהתאם לאיכות של בדים ובגדים. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל מנכ"ל משרד התקשורת. במקרה הזה אני חושב ש גדי איזנקוט צודק במה בהוא אומר. הוא גם נפוץ מאוד ללכת החייט למדוד. יש גילדה של buenisomos/לתופרות, חייטים במרקש, המסוגלים בנוסף בגדים מסורתיים של חליפות, טוקסידו או מכנסיים בית המשפט ללא דופי במחירים נוחים מאוד. בלילה, על ההנחות של אופנה, השמלה היא כמעט 100% המערבי.

Hijabs הם מעט מסעדות יוקרה, דבר במועדונים. נשים החטא מרקש בסביבות אלה של עודף קלה את ההפצה של פצילות, עקבים של המחט, המכללה העירונית. הם בגדים חדשים מאוד עבור התרבות שלהם, הם עדיין בתהליך אימוץ אותם לעתים קרובות כל כך שברור מדי הם לא מורגלים לבצע אותן. האבולוציה של הלבוש הגברי עם זאת כבר מאוד שונים. רוב הצעירים החליפו את djellaba עם ג'ינס נוחים, חולצות טריקו. הם אוהבים הראווני משקפי שמש וכובעים. בשנים האחרונות דור חדש של מעצבי-ACE שופע כוח רב בארץ. התערובת של אלמנטים מסורתיים עם בדים חדשים חתכים היצירות של אמנים אלה הופך את פיתוי אמיתי למען הכלל של מי שאוהב להתלבש. לדוגמה במרקש ניתן לבקר הבוטיק של Kenza Melehi הממוקם בסמטה קטנה משהו קשה למצוא בשכונת Gueliz, מוקף כמות גדולה של גלריות אמנות ואולמות לתערוכה. כן, מומלץ הביקור בלב ליבה של מדינה של חנות זעירים הנקראים Kasbet 216 Rue ריאד Zitound Jdid, שבו הכלב ורבקה, מחברים שתי נשים האוסטרלי של עיצובים, חביב מאוד להשתתף לך. א. לבוא מרקש וליהנות אופנה שלה, העיצוב שלה וסגנון מסוים שלו. העיר אוכרה מציעה גם מסורת ותרבות מרתקת מונומנטים ואטרקציות אינספור תיירים, החיים נהדר לילה, גסטרונומיה טעים, אין ספור הזדמנויות לקניות. בנוסף, הם הגדול איכות וחסכוני מאוד, במיוחד טיפוסי מלא קסם, סביר מאוד. גם אתה יכול להישאר קרוב יותר גדול, אל השדה, שבו הנופים מרהיבים הינם התושבים בברכה אותם בזרועות פתוחות. דוד גונזלס-החברה (תעודה בפילוסופיה, Universitat דה València (ספרד); (Hons) תואר שני בפילוסופיה נפשית, אוניברסיטת אדינבורו (בריטניה); תואר שני בספרות השוואתית, האוניברסיטה של וושינגטון (ארה ב)) הוא סופר, עיתונאי, מחנך ו מתרגם וחי במספר מדינות באירופה, צפון אמריקה, אפריקה.

Comments are closed.