אופי הפעילות של סחר

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על אופי הפעילות של סחר

שקול את הנקודות הבאות: כמו סוחר בעסק. שלה יריב חזק יותר יש שפע של הבירה. הוא עוקב אחר תוכנית, עושה את זה בלי רגש. a l מודעת באופן מלא העובדה כי אף אחד לא יודע היכן הבא לתקתק הסתיו. בהתחשב בדרך כלל שיש בו רעיונות טובים אודות הכוחות המרכזיים כונן זה השוק, שבו לא להונות את עצמם באותה חשיבה יכול להסביר vagrancies מחיר תנועה יומי או אפילו מיום ליום.

a l יודע כי אף אחד לא יכול באמת. סוחר מוצלח למדה שיעורים שלו מן המציאות המסחרית. זהו עסק מונע על ידי מצביעים, תאוות בצע, אנוכיות, ופחד pena שמעטים ניתנה על-ידי התעשייה, סוחרים או מספר עצום של מה שנקרא המסחר גורואים מכת מאשר דפי מגזינים סחר ודפים של אתרי האינטרנט שלהם. המידע החשובים ביותר בקנאה נשאר ולשים לא בדרך כלל בספרים או בדפי אינטרנט. למד אודות הסחר הוא חוויה 'לנצח'. כמו לשנות השווקים, כפי שאנו אנו מסתגלים אליהם, אתה לומד. למידה היא רציפה.

הוא עוצר רק כאשר כבר לא מסחריים. במהלך זמן לסחור תמיד ניתן לשפר. הסחר הוא עסק גדול למי שהם אוהבים, מי עליו הם סוחרים אשר שלמדת לשלוט בעצמם. גישות רוס Joe Joe רוס: ג'ו רוס פועלת מזה יותר מ- 47 שנים, הוא הורים ידועים של מסחר. הוא שרד את כל העליות והירידות השווקים בשל הסגנון גמיש משא ומתן שלו, בגישה סיכון נמוך המפיקה רווחים עקביים. ג'ו הוא היוצר של הקרס רוס, יש סטנדרטים חדשים למסחר בסיכון נמוך, עם המושג של "עושה החוק של רשימות?". ג'ו היה פרטית במשך רוב חייו. בשנות ה80 באמצע כדי לשנות את גישתה, החליט לשתף את הידע שלו. לאחר החלמתו, הוקמה מחנכים המסחר ב- 1988 ללמד את השאיפה של איך סוחרים לקבל הטבות דרך הגישה המסחרית שלהם. הוא כתב 12 ספרים עיקריים על הסחר. כל הם הפכו קלאסיקות, תורגמו לשפות שונות. ג'ו יש בוגר אוניברסיטה בניהול של חברות של אוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס. הוא עשה תואר במדעי המחשב מהעבודה על הסיומת של אוניברסיטת וושינגטון ג'ורג נורפוק, רצון. ג'ו עדיין מורים, מלמד, כותב, מסחר רגילות. ג'ו ממשיכה להיות חלק פעיל ובלתי נפרד מחנכים המסחר.

Comments are closed.